Dzień dobry.

Fotograf ślubny, który wie, w jaki sposób uchwycić magię chwili, to najlepszy dla Państwa wybór.

Dzień ślubu to dla Was jeden z najszczęśliwszych dni w życiu, dlatego podchodzę do każdego zlecenia z ogromnym zaangażowaniem. Koncentruje się na artystycznym podejściu do reportażu. Staram się opowiedzieć Waszą historię obrazami – uchwycić każdy uśmiech, łzę wzruszenia, uwiecznić wszystkie uczucia, które będą towarzyszyć Wam oraz Waszym gościom podczas tego wyjątkowego dnia.

Uchwycone przeze mnie momenty sprawią, że na Waszych twarzach zagości uśmiech a w sercach pojawi się ogromna radość i wzruszenie. Dedykuję moją profesjonalną obsługę, każdemu kto marzy, aby jego ślub był zapisany na zdjęciach, w sposób piękny, niepowtarzalny, zachwycający i pełen uroku....

Kilka słów o Mnie.
Nazywam się Jarosław Drobniewski i jestem zawodowym fotografem. Tworzenie reportaży ślubnych, spotkania z Parami to dla mnie życiowa pasja. Fotografią pasjonuję się odkąd pamiętam. Jestem osobą otwartą, kochającą świat, z ogromem pomysłów i obiektywem w dłoni.
Jestem absolwentem prywatnej szkoły ”Lubuskiej Szkoły Fotografii”, posiadam dyplomy ukończenia warsztatów Szkoły Akademii Nikona, oraz specjalistycznych kursów w temacie profesjonalnej edycji fotografii oraz warsztatów fotografii ślubnej i okolicznościowej. Jestem także członkiem Zielonogórskiego Towarzystwa Fotograficznego.
Moim miastem jest Zielona Góra, ale reportaże ślubne wykonuje na terenie całego kraju. Sesja za granicą także nie jest dla mnie żadnym problemem. Obok tworzenia kadrów i chwytania emocji uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi, celebrować wspólnie spędzany czas.
Kocham to, co robię i staram się w tym być najlepszy.

Osoby, które zdecydują się na współpracę ze mną, mają pewność, że tworzone przeze mnie zdjęcia ślubne będą wykonane w najlepszej jakości, a obsługa Państwa Ślubu będzie rzetelna i transparentna.

Dziękuję bardzo za zapoznanie się z moją ofertą. W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą i jestem do Państwa dyspozycji.
​​​​​​​
Pozdrawiam serdecznie.
JD Studio Photography

65-246 Zielona Góra ul.Podgórna 60
Tel. 790 728 728
Jarosław Drobniewski
Back to Top